Evden Terzilik Yaparak Para Kazanma

      Evden Terzilik Yaparak Para Kazanma için 10 yorum

Evden Terzilik Yaparak Para Kazanma
Evden ek iş gerçekleştirmek için birden fazla insan iş arayışlarına giriyor. İnsanlar geçimlerini sürdürebilmeleri için gerçekleştirdikleri işin haricinde evlerine ek gelir olsun diye ek iş gerçekleştirmek istiyorlar. Bugünküde koşullar zorlaştığından insanlar ek gelir yapmaya gereksinim duyuyorlar. Bizlerde eveekis.net olarak sizlere birkaç fİkirler vermek istiyoruz.

Evde terzilik yaparak kazanma, başka işlere istinaden ek gelir için en uygun bir iş ve kazancı gayet iyi bir iştir. Öncelik ile evden terzilik gerçekleştirmek, yalnızca tekstil firmalarına evden ek iş olarak çalışacağınızı düşünmeyin. Şunu söylemeliyiz ki evden terzilik yapma işi genel kavram olarak düşünün.

Evde terzilik işi biraz yetenek isteyen bir iş siz esasen bu işi yapabilecek potansiyele sahipseniz evden terzilik yapma işi tam dilediğiniz iş durumunu basit bir biçimde sağlıyor. Eve ek iş veren firmalar, evden terzilik için genelde tekstil fabrikası olan kentlerde imkanlar daha çok oluyor. Bu kentle Bursa, İstanbul, İzmir, Gaziantep, gibi çoğu ilde daha çok terzilik işi ön plana çıkıyor. Hem de bu illerde hayatıyorsanız da evleriniz de ufak kolay dİkiş makinalarıyla komşularınızdan etrafınızden, evden ek iş olarak terzilik yapılabilirsiniz. Paça kısaltma, daraltma vb. prosedürler için ek gelir edinebilirsiniz.

Hiç Sosyal Medyada Gezinmeyi Denediniz mi ?
Evden ek gelir sağlamak için yalnızca ek iş veren firmalarla değil, sosyal medya hesaplarını da denetim edebilirsiniz. Milyonlarca şahıs instagramdan satış yapıyor. Evinde yaptığı bebek yatakları, kurdele, nikah şekerleri, yeni doğan bebek şekerleri vb. gibi satışlar sosyal medya üstünden gerçekleşiyor. Sizlerde yapılabilirsiniz yalnızca evvel gerçekleştireceğiniz ek işinizi belirleyiniz ve yalnızca o işe yön veriniz.

10 comments on “Evden Terzilik Yaparak Para Kazanma

 1. nursima keskiner

  Evde dikis isi yapabilirim makine verirseniz dason is yapabilirim nursima keskiner denizli bagbasi 0542*******

  Reply
 2. gülcan

  İstanbul başakşehir de oturuyorum bir 5 iplik ovarlok ve broter sanayi makinam var evde dikiş yapabilirim

  Reply
 3. Asli

  Evimde bir cok kez is yaptim esime destek olmak icin yaptigim islerin bazilari ruzgar gülü taki tasarim ve askeri malzeme diktim. Ancak işverenlerin isleri bozuldu gu icin suan issizim istanbul sultangazi

  Reply
 4. Ferhat

  Arkadaslar is basvurusu yapacam ama nereye bas vuracam bi yardimci olun bir cok isi yapabilirim

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir