Evde Zeka Küpü Montajı İşi

      Evde Zeka Küpü Montajı İşi için 18 yorum

İstanbul zekâ küpü montajı yaparak para kazanma, yaşam ihtiyaçlarımızın gittikçe artması ailelere aylık ücretlerin yetmemesi sonucu artık kadınlar ek iş yaparak ailelerine katkıda bulunabiliyor.

Kapı kapı satış yapma işi ile uğraşmadan kolayca evden yapabilecekleri birçok iş türü bulunmaktadır. Bunlardan biri de evde zekâ küpü montajı yaparak para kazanma işidir. Oldukça kolay bir iş olan bu işin hiç bir zorluğu yok.

Ek gelir elde etmek isteyen kişilerin evden çıkmadan kolayca yapabileceği bu iş yüksek bir kazanç sağlayarak da aile gelirinize katkı sağlıyor.

           Evde zekâ küpü montajı işi nasıl yapılır?

Bu iş zor mudur zekâ küpü nasıl yapılır diye kaygılanabilirsiniz. Ancak bu iş gerçekten çok kolay bu işi yaptıran genellikle oyuncak firmaları oluyor. Bu firmalar size oyuncak küplerini montajsız bir şekilde gönderiyorlar ve yanında bu işi nasıl yapacağınıza dair katalog bu işin nasıl kolayca yapılacağını tek tek anlatıyor sizde, inceleyerek resimli montaj resimlerine kolayca yapabiliyorsunuz. Denediğinizde gerçekten çok kolay olduğunu göreceksiniz. Böylece ailenizin gelirine ek bir katkı sağlamış olacaksınız.

18 comments on “Evde Zeka Küpü Montajı İşi

 1. Büşra

  Trabzon merkezde oturuyorum küçük çocuğum var ve bakacak kimse yok bu yüzden evde bakmak zorundayım ve evde bu işi yapmaya ihtiyacım var lütfen dönüş sağlayın

  Reply
 2. Hatice

  Hayırlı İşler.
  Evde zekâ küpü montajı işini başarılı bir şekilde yapabilirim. Disiplinli bir çalışma sergileyebileceğimi düşünüyorum.
  Saygılarımla

  Reply
 3. Hilal Mutlu

  Hemen işe başlarım,düzenli ve titiz bir sekilde,tam elimin yeteneğine göre bir iş

  Reply
 4. Hatice

  İstanbul Fatih’te oturuyorum
  Evde zeka küpü işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  Reply
 5. YALKIN

  Kadıköy – İstanbul’da ikamet etmekteyiz. 2 kişilik bir ekibimiz var ancak iş yoğunluğuna göre sayıyı arttırabiliyoruz. Daha önce de benzer işler yaptığımız için ciddi, seri ve güvenilir şekilde çalışmaktayız. Olumlu dönüşlerinizi bekliyoruz.

  Reply
 6. Yonca

  Zeka küpü birleştirme bnm için çok basit acil parayada ihtiyacım var umarım sesimi duyarsınız

  Reply
 7. hamza

  ben Kahramanmaraş tan hamza
  8-10 kişilik ekibimizle bu işi yapabiliriz ihtiyacımız var hepimizin de
  553 187 22 87

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir