Evde Sayı Çubuğu Paketleme İşi

      Evde Sayı Çubuğu Paketleme İşi için 29 yorum

Ev kadınlarının ve öğrencilerin en büyük arzuları çok fazla yorulmadan aylık ekstra ücretler kazanmaktır. Bunun için birçok yöntem bulunmaktadır. En kolay ve sizi hiç yormayacak yöntem ise şüphesiz evde oturarak yapılan işlerdir.

 

           Evde sayı çubuğu paketleme işi yapma hiçbir şart aramaksızın her yaştan insanın yapabileceği bir iştir. Bu nedenle ailenin gelirine katkı yapmak isteyen anneler oturdukları yerden öğrenciler için sayı çubuklarını paketleyerek çok iyi paralar kazanabilirler. Evlere sayı çubuğu paketleme işi veren firmalar oldukça kısıtlıdır. Doğru firma ile iletişime geçmeyi başarırsanız kalıcı bir işe sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey size gönderilen sayı çubuklarını düzgün bir şekilde paketlemek ve tekrar firmaya geri yollamak olacaktır. Bunun için hiçbir sermaye gerekmez.

 

Tüm malzemeler firma tarafından size gönderilecektir talebiniz doğrultusunda. Eve sayı çubuğu paketleme işi nasıl alabilirim artık merak edilecek bir soru değil. Çünkü paketlediğiniz sayı çubukları kadar para kazanabileceğiniz bir iş sizi bekliyor. Bu iş hem sizi yormayacak hem de para kazandıracaktır.

29 comments on “Evde Sayı Çubuğu Paketleme İşi

 1. Semra

  Kayseri’de yaşıyorum evde yapılabilecek her türlü paketleme boncuk montaj işlerine talibim lütfen ilgilenenler dönerse çok sevinirim şimdiden teşekkürler

  Reply
 2. ozlem

  Acil ise ihtiyacim var. Konya meram da oturuyorum. En kisa surede donus yaparsaniz sevinirim.

  Reply
 3. Tolga

  Ankara Nallıhan da dört kişilik bir ekibiz daha önce farklı bir iş yaptık işimiz bitti tekrar iş arıyoruz yardımcı olursanız sevinirim.

  Reply
 4. abdulmecit karagöz

  evde sayı çubuğu paketleme vb.çeşitli ürünleri paketleme işi almak istiyorum.istanbul bağcılarda ikamet ediyorum.Hızlı ve güvenilir çalışma prensibi ile çalışan ve çalışacak firmaları bekliyorum…

  Reply
 5. Ramazan

  Evde vida paketleme işi için bende varım SAKARYA merkez geri dönüşüm sağlarsanız sevinirim

  Reply
 6. zeynep

  Merhaba ben istanbul esenlerde oturuyorum evde sayı çubuğu paketleme istiyorm bu işe çok ihtiyacım var lütfen geri dönermisiniz

  Reply
 7. Ali

  Merhaba banada yardımcı olursanız iş konusunda Bende ek gelire ihtiyacım var 0532 050 27 78

  Reply
 8. mürüvvet güdücü

  Merhabalar Antalyada yaşıyorum evde sayı boncuğu paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

  Reply
 9. YALKIN

  Kadıköy – İstanbul’da ikamet etmekteyiz. 2 kişilik bir ekibimiz var ancak iş yoğunluğuna göre sayıyı arttırabiliyoruz. Daha önce de benzer işler yaptığımız için ciddi, seri ve güvenilir şekilde çalışmaktayız. Olumlu dönüşlerinizi bekliyoruz.

  Reply
 10. SERAP KARATAŞ

  istanbul beylikdüzünde oturuyorum.ÇOCUKLARIMIN eğıtimine katkıda bulunmak için bu işi istiyorum.TEŞEKKÜRLER

  Reply
 11. FADİME

  KONYA ‘ DA OTURUYORUM DAHA ÖNCE BUNA BENZER PAKETEMELER YAPTIM . BUNU DA YAPABİLCEĞİME İNANIYORUM DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM .

  Reply
 12. hamza

  ben Kahramanmaraş tan hamza
  8-10 kişilik ekibimizle bu işi yapabiliriz ihtiyacımız var hepimizin de
  553 187 22 87

  Reply
 13. Aynur Gürkan

  Cekmekoyde ikamet ediyorum evde yapılacak ise ihtiyacım var yardimci olursaniz sevinirim

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir