Evde Plastik Bardak Paketleme İşi

      Evde Plastik Bardak Paketleme İşi için 6 yorum

Kolay yoldan para kazanmak herkesin hayalinde olup kimseye hesap vermeden istediğiniz saatte çalışmak ideal bir çalışma şeklidir. Bu sayede hem çalışma performansınız artar hem de özgür olarak çalıştığınız için daha rahat edersiniz. Peki, kolay yoldan nasıl para kazanabilirim? Kolay yoldan para kazanmak için evde yapılması gereken birçok ek gelir sağlayan iş bulunmaktadır. Bu işlerden bir tanesi olan evde plastik bardak paketleme işi yapma sayesinde oldukça önemli bir ek gelir sağlarsınız. Hem kolay hem zahmetsiz hem de kendi işinizin patronu siz oluyorsunuz.

 

Ek gelire ihtiyacınız varsa ya da dışarıda çalışma durumunuz yoksa evde plastik bardak paketleme yaparak para kazan fikri tamda size göre bir çözüm yoludur. Yapmaya başladıkça eğlenceli bir şekilde çalışmanın ve para kazanmanın keyfini yaşayacaksınız. Evde plastik bardak paketleme işi nasıl yapılır? Bu iş oldukça kolay bir şekilde yapılmakta olup sadece yapmanız gereken plastik bardak paketleme işi yapan firmalar ile görüşmektir. Firma size istediği bardak paketleme miktarını ve alacağınız ücreti söyler. Sizde kabul edersiniz plastik bardak paketlemeye ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bu işi paylaşın

6 comments on “Evde Plastik Bardak Paketleme İşi

  1. evdeis Post author

   Çanakkale için evden yapılacak makale yazarlığı işi yapabilirseniz size tavsiye edebilirim.

   Reply
 1. Nihal

  Evde ek iş ilanları diye bir sürü site var ama hiç birinde doğru düzgün ne numara nerede bulunur nasıl ulaşılır diye bir bilgi yok.
  Yapmak isteyen bir sürü insan var. Daha düzgün ve detaylı bilgi gerekli. Dönüşde yok buraya yapılan yorumlarda…

  Reply
  1. evdeis Post author

   Merhaba Nihal Hn.
   Sitemiz üzerindeki ek iş imkanlarında firmaların numaralarını bırakmamasının nedeni kanunen de yasak bir durum olduğu için, işi isteyenlere iş verenler ulaşmaktadır.
   Mail atanlar site yönetimine ek işçi ilanı ile başvuran firmaları sitemizdeki ek işe ihtiyacı olan kişilere yönlendiriyoruz.
   İstediğiniz Türdeki ek iş imkanı için hangi bölgede ek iş istediğinizi söylerseniz bizlere gelen talepleri yönlendiriyoruz mail olarak olarak.

   Örneğin Makale yazabiliyorsanız uzman olduğunuz bilgili yazabileceğiniz bir konu varsa hemen bekleyen bir çok firma var bunlara yönlendirelim sizleri.

   Reply
 2. serpil

  merhaba ben Tuzla da ikamet ediyorum. evde yapabileceğim iş istiyorum. Uzun zaman nikah şekeri yaptım.İki kızımla beraber yapabileceğimiz bir iş talep ediyorum. Kendim alıp kendim teslim edebilirim. Şimdi den tşk eder iyi çalışmalar dilerim

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir