Evde nedime bilekliği işi

      Evde nedime bilekliği işi için 10 yorum

Özel günlerin başında gelen düğünlerde özellikle bahar ve yaz gibi düğünlerin daha sık yapıldığı aylarda, organizasyon ve düğün temasına yönelik çalışan firmaların evde iş vererek nedime bilekliği işi duyuruları yapması ile ev işlerine bir yenisi daha eklenmiş oldu. Evinin konforundan taviz vermeyen, kendi çalışma saatlerini ayarlayabilen böylece çocukları ya da ev işlerinden de uzaklaşmadan ek gelir elde edebilen ve özellikle de hanımlar tarafından tercih edilen bu iş ile siz de kolaylıkla vaktinizi paraya dönüştürebilirsiniz.

Nedimelerin kollarını siz süsleyin

Çiçeklerden ve boncuklardan oluşan süslemeli bileklikler özellikle düğün sezonlarında sıkça ihtiyaç duyulan ve el emeği ile üretilen takılardır. Siz de evde nedime bilekliği işi yapma konusunda ev işi veren firmalar ile iletişime geçerek para kazanabilirsiniz.

Evde nedime bilekliği işi nasıl yapılır öğrenmek için iş ilanları veren siteleri, ev işi veren firmaların internet ve el ilanlarını takip edebilir hatta yakın çevrenizde de böyle işlere yönelik duyurular bulabilirsiniz. Malzemeleri firma tarafından tahsis edilen ve böylece size herhangi bir maliyeti olmayan bu iş ile para kazanabilirsiniz.

Evinizden para kazanın

Size verilen malzemeleri size verilen örnek modele göre tıpatıp hazırlayacağınız için ekstra bir tasarım yeteneğine ihtiyaç duyulmayan bu işlere, İstanbul evde nedime bilekliği işi gibi ilanlar ile büyük şehirlerde nüfustan dolayı ulaşmak daha da kolay olacaktır.

10 comments on “Evde nedime bilekliği işi

 1. gülay yıldan

  Gelin kesesi yada diğer işler olabilir elim çabukdur ve iyi iş çıkarırım yetenekliyim istanbul maltepede ikamet ediyorum cevabınızı en kısa zamanda bekliyorum .

  Reply
 2. aysun

  Merhaba ben aysun ev hanımı yim evde ek iş yapmak istiyorum yardimci olursaniz çok sevinirim üsküdar ist

  Reply
 3. rana

  istanbulda yaşıyorum bu konuda cok becerikliyim daha once yaptım bu ise talibim dönerseniz sevinirim

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir