Evde Mum Yapımı İşi

      Evde Mum Yapımı İşi için 8 yorum

Birçok kişinin rahatlıkla yapabileceği evde mum yapımı işi hem zevkli hem de ek gelir açısından rahatlatıcı bir iştir.Özellikle öğrencilerin ve ev hanımlarının tercih edebileceği bu işi iki farklı yol ile yaparak para kazanabilirsiniz.

Evde mum yapımı işi yapma pazarlama yoluyla ve firmalar yoluyla yapılabilir. Pazarlama yönteminde kişiler malzemelerini kendi alarak evde farklı renk, şekil ve kokularda mum yapabilirler. Daha sonra bu mumları gerek internet üzerinden gerekse firmalar ile iletişim kurarak pazarlayabilirler. Bu tarz mumları alan birçok kişi ve firma bulunmaktadır.

Bu firmalara ilgili ilanları kontrol ederek ulaşabilirsiniz. Bir diğer yöntem olan firmalar yoluyla mum yapma ise tamamen sizden istenileni yapmanıza yöneliktir. Eve mum yapımı işi nasıl alabilirim? Bu işi yaptıran birçok firma bulunmaktadır.

Bu firmalar sizlerden çoğunlukla tek tip mum isterler. Verilen malzemelerle istenilen adette mum yaparak para kazanabilirsiniz. Evlere mum yapımı işi veren firmalar fiyatlandırmayı çoğunlukla toplu adetler üzerinde yaparlar.

Size verilen toplam mum adedine göre belirli bir gelir elde edebilirsiniz. Bu firmalara birçok yerde yer alan ilanlardan ulaşabilirsiniz. İletişim bilgilerinden şartları konuşarak ek gelir kaynağınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz.

8 comments on “Evde Mum Yapımı İşi

 1. MERVE 713

  MERHABALAR SAKARYA DA OTURUYORUM. KİMYA MÜHENDİSİYİM. DÜZENLİ YA DA DÖNEMLİK EK İŞE İHTİYACIM VAR. KENDİM ALIP, TESLİM EDEBİLİRİM. İŞ İÇİN DÖNÜŞ BEKLİYORUM.

  Reply
 2. Arzu

  Merhaba bende bu işten ıstiyorum. Biran evvel irtibata geçersiniz sevinirim. İyi günler.

  Reply
 3. Arzu bozkaya

  Merhaba bende bu işten ıstiyorum. Biran evvel irtibata geçersiniz sevinirim. İyi günler.

  Reply
 4. Arif Emre

  Merhabalar Ankara eryamanda ikamet ediyorum. Daha once evimde mum yapimi uzerine calistim. Gercekten bu ise ihtiyacim.

  Reply
 5. Ercan Karahan

  Merhabalar son derece disiplinli bir şekilde mum işi alabilirim
  Üsküdar/Çengelköy

  Reply
 6. Zaide

  Merhaba ben gun icinde 100 mum yapiyorum. Bu is tam bana gore. Litfen geridonus yapin. İstanbul Esenyurtta oturuyorum.

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir