Evde Kulak Çubuğu Paketleme İşi 2017

Evine ek gelir sağlamak isteyen yediden yetmişe herkese uygun iş imkânları artmaktadır. Herhangi bir beceri ya da kabiliyet istemeyen, tahsil durumunuzun bir önemi olmadığı ve en güzeli de evinizde para kazanmak son derece cazip gelecektir. Sizleri evde kulak çubuğu paketleme işi yaparak para kazanma hakkında bilgilendiriyoruz.

 

Evde boş zamanınızı değerlendirmek veya arkadaş çevrenizle birlikte vakit geçirirken para kazanmanızı sağlayan kulak çubuğu paketleme iş ilanlarını takip etmelisiniz. Peki, evde kulak çubuğu paketleme işi nasıl yapılır? Öncelikle bulduğunuz firma ya da işletmeler size koliler dolusu kulak çubuğu ve plastik kutu getirecektir. Sizlere nasıl yapmanız gerektiği hakkında bilgi verdikten sonra belli bir sürede işi bitirmenizi isteyeceklerdir.

 

Çok fazla koli mevcut olduğundan tek başınıza zor olabilir. İşin sona ermesinin ardından hak ettiğiniz ücret verilirken paketlenmiş kolileri teslim alacaklardır. Bu şekilde aylık 600-1500 TL ye kadar para kazanabilirsiniz. Çevrenizden yardı m isteyebilir onların da gelir sağlamasına yardım edebilirsiniz. İstanbul da hizmet alanında iş imkânı fazla olduğundan, İstanbul kulak çubuğu paketleme yaparak para kazanma alanında birçok fırsat yakalayabilirsiniz.

6 comments on “Evde Kulak Çubuğu Paketleme İşi 2017

  1. Burcu yılmaz

    Merhaba bu işi yapmak isterim.
    Sizden geri dönüş bekliyorum.
    İyi çalışmalar istanbul kağıthane

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir