Evde fiyonk işi yapma

      Evde fiyonk işi yapma için 104 yorum

İnsan gücü yerine makinelerin kullanıldığı tekstil sektörü, Türkiye’nin ihracatına da önemli katkılar sağlamaya devam ediyor. Diğer ülkelerdeki firmalarla kıyaslandığı zaman çok daha kaliteli ve şık tekstil ürünleri ortaya çıkartan yerli üreticiler, kimi zaman evlere fiyonk işi vererek ev hanımlarının da ek gelir elde etmelerine yardımcı oluyorlar. Özellikle kız çocuklarının giydiği elbiselerde bulunan kırmızı ve pembe renkli fiyonklar makine ile giysilere yerleştirilemeyecek kadar incelik ve özen istediği için, evde fiyonk işi veren firmaların sayısı her geçen gün artmaktadır. Elbiseleri toplu olarak tekstil atölyelerinden alan ev hanımları, fiyonkları el işiyle hazırlayarak elbiselere dikerler. Ardından atölye ile yaptıkları anlaşmaya bağlı olarak 1000 kadar fiyonk işi için yaklaşık 1000-1300 lira civarı para kazanırlar. Evde boş boş durmaktansa fiyonk katlamak gibi zevkli bir iş yaparak en azından mutfak masraflarını çıkartabilmek bu sayede mümkündür.

Şayet sizler de evde fiyonk işi arıyorum diyorsanız, yaşadığınız şehirlerdeki tekstil atölyeleriyle iletişime geçebilirsiniz. Evlere fiyonk işi veren bu atölyeler, ev hanımları ve emeklilerin ciddi manada ek gelir elde etmelerini sağlıyorlar. Evlere fiyonk işi verdikleri kişiler için sigorta yapmadıkları için masraflardan da tasarruf eden firmalar bu sayede giderlerden tasarruf etmiş oluyorlar. Ev hanımları için de gelir kapısı oluyor. Yorum kısmına iletişim bilgilerinizi bırakırsanız evlere fiyonk işi veren firmaların size ulaşması için yardımcı olabiliriz.

104 comments on “Evde fiyonk işi yapma

 1. admin Post author

  Gerekli başvuru yapan arkadaşların başvuruları alınmıştır,arkadaşlar lütfen buradan cep telefonu bilgilerinizi paylaşmayın.

  Reply
  1. Sevda patlar

   Sevda Patlar hatay arsuzda ikamet ediyorum paketleme işi yapmak istiyorum ilginize teşekkürler

   Reply
 2. 05428340330

  Sevgi çakır yasim 23 her konuda becerikliyimdir lutfen ihtiyacim var yardimci olun

  Reply
 3. AYŞE

  Evde ek işe ihtiyacım var. İşi titizlikle ve zamanında yaparım. İstanbul Silivri’de oturuyorum.

  Reply
 4. Hüsniye Türkoğlu

  Your comment is awaiting moderation.
  Merhaba:işte süreklilik olabilirmi çünkü evin ihtiyacını benden başka karşılayacak kimse yok bu yüzden benim düzenli belli aylık gelir elde etmem lazım ben çalışan bir anneyim çalışmak zorundayım evimde bakıcı tuttum sırf dönebilmek adına 3 tane çocuğumu önce Allaha sonra bakıcıya teslim edip işe gidiyorum. yani bakıcı parası ve giderleri karşılayınca ucuca yetişiyor . çocuklarımlada vakit geçirememek cabası yani benim düzenli bir gelir elde etmem lazım hem çocuklarımın başında olup evden çalışacak olsam düzenli iş imkanı sunabilme ihtimaliniz varmı bakıcı da zor bulunuyor bulunsada çocukların hem ruh hem genel ihtiyaçlarını bir anne kadar karşılyana denk gelemedim düzenli iş gelebileceğini bilsem evde kendim bakmak istiyorum çocuklarıma. işim güzel ama imkanlarım bu şartlarda yeterli olamıyor fikrinizi almak istedim kolay gelsin
  benim Bu düzenimi değiştirdiğimde evde düzenli iş gelemesse durumum daha zor olur. SULTANGAZİ /İSTANBUL

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir