Evde ek iş veren firmalar

      Evde ek iş veren firmalar için 4 yorum

Evde ek iş veren firmalar sitemiz içerisinde bulunmayan ama evlere iş vermek isteyen firmalar için bu bölümü oluşturmuş bulunmaktayız.

Bir çok evde ek iş yapmak isteyen birey ve ekipler bulunmaktadır. Personel ihtiyaçlarınız için hazır bekleyen binlerce kişi ek iş yapmak için beklemektedir.

Sitemizde yetişebildiğimiz kadar kişiye ek iş yönlendirmeye çalışmaktayız. Buna rağmen yetersiz kaldığımız durumlarda bulunmaktadır. Sizde ek iş dağıtan firmaları kişileri veya bilgileri bulduğunuzda lütfen diğer ek iş arayan diğer kişilere yardımcı olabilmek için bilgiyi paylaşınız.

Hangi firmalar ek iş dağıtıyor bilgisine sahipseniz, ihtiyacı olanlar da ek iş yapabilmeleri için bu bilgiyi bu bölümde paylaşabilirsiniz.

Evde Ek İş Veren Firmalar

Yapılacak işi ve bilgisini gönderin firmanızı hem tanıtalım hemde ek iş arayanlar firmanızı bulmanızı sağlayalım.

Yapılacak işin kısa bilgisini verirseniz biz gerekli şekilde işinizi tanıtacak ve yapacak kişilerin anlayacağı şekilde anlatımlarını hazırlayabiliriz.

Sitemiz ek iş dağıtma konusunda tek hedefi aile ekonomilerine katkı sağlayacak koşuldaki işler için, ihtiyacı olan kişilerle paylaşmayı hedeflemektedir.

 

4 comments on “Evde ek iş veren firmalar

 1. Gürkan

  Evden rahatça internet üzerinden iş yapıp para kazanmak isteyen olursa dijitalkoza@gmail.com mail adresine ulaşabilirsiniz.
  Mail detaylarında :
  Aylık gelir beklentiniz
  İnternette günlük kaç saat aktif kaldığınız
  Yaşınız ( Bu satışını yaptığımız ürünlerin sektörel kullanıcı kitlesi açısından gerekli )
  Size ulaşabileceğimiz telefon numaranız.
  İşimiz tamamen yasal ve toplum ahlak kurallarına uygundur.
  Potansiyel dönüş sağlayabilecek kişilere telefon / hat vb temin edilecektir. Aktif satış yaptığımız sayfaların bir kısmını yönetme yetkisi verilir. Tamamen size bağlı.
  Mail ile onayladığımız kişilere telefon ile ulaşılıp detaylı görüşme yapılacak.

  Reply
 2. Sadık Akdeniz

  evde düğme, nikah şekeri, kalem, cetvel takımı, çorap gibi malzemelerin paketlenmesi, kalem montajı, sigara tabası montajı gibi ek işler yapılır, 3 kişilik ekibimiz vardır, ev alacağım için taksitlerin ödemesinde zorluk yaşamamak adına evde yapılabilecek ek iş aramaktayım, yardımcı olabilir misiniz ?

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir