Evde çakmak montajı işi

      Evde çakmak montajı işi için 61 yorum

Artık birçok firma özellikle ev hanımlarına yönelik olarak evde çalışma imkanları sunmaktadır. Sabahları işe gitmeksizin kendi evinizde ister arkadaş grubunuz ile isterseniz de tek başınıza rahatlıkla yapabileceğiniz iş imkanları arasında bulunan evde çakmak montajı işi yer almaktadır. Biraz titizlik ve hızlılık isteyen bu iş için ise evde çakmak montajı işi veren firmalara başvuru yapmanız gerekmektedir. Bu firmalardan evlerinize gönderilecek olan iş sayesinde evinizde rahatlıkla çalışarak bütçenize katkıda bulunabileceksiniz.

Çakmak montajı nasıl yapılır?

Evinizde oturarak para kazanmanın en kolay yollarından biri olan çakmak montajı işi nasıl yapılır? Bu işi yapmanız için öncelikle firmalara başvuru yapmanız ve firmaların sizin için gerekli malzemeleri göndermeleri gerekmektedir. Firmaların sizden boş şekildeki çakmaklara montaj yapmanızı isteyecektir. Eğer bu işi yapıp yapamayacağınız konusunda tereddüt yaşıyorsanız evinizdeki çakmakları söküp tekrar monta etmeye çalışabilirsiniz. Kendinizi bu işte başarılı görüyorsanız rahatlıkla bu işi veren firmalara başvuru yapabilirsiniz.

Evinize ek gelir

Gün içerisindeki boş vakitlerinizi çakmak montajı işi ile değerlendirerek evinize rahatlıkla iyi bir ek gelir sağlayabilirsiniz. Bunun için evde çakmak montajı işi nasıl alabilirim? diyorsanız çakmak montajı işi veren firmaları araştırıp bu firmalar ile iletişim kurarak bu işleri siz de alabilirsiniz. Firmalar tarafından evinize kadar gönderilecek olan bu işi yapmak sizin için oldukça kolay ve zevkli olacaktır.

61 comments on “Evde çakmak montajı işi

 1. yusuf

  Ğebze şekerpınarda oturuyorum böyle bir işe çok ihtiyaçimvar lütfen yardımçi olunuz 0546 668 86 64

  Reply
 2. Fatma kucuk

  Mersin de yasiyorum kina cerezi keseleme veya cakmak montajı yapmak istiyorum acil cevap donerseniz sevinirim.

  Reply
 3. serhat nayır

  Ankara da ikanet ediyorum evde isbolarak nikah sekeri cakmak montaji kalem montaji vb isleri yapabilirim

  Reply
 4. Emre

  Birçok paketleme işini 3 kişilik ekibimizle bircok ilde bulunan Firmalara hizmet verdik çakmak montaj isinide yapmak istiyoruz iletişime geçmeniz yeterli hayırlı işler helalinden bol kazançlar herkese. 5452374025 e.urkut1993@gmail.com

  Reply
  1. evdeis Post author

   Hangi bölgede olduğunuzu belirtirseniz çakmak montajı için sizi yönlendirelim.

   Reply
 5. Hanife

  Merhabalar İstanbul çekmeköyde oturuyorum çakmak montaji yapmak istiyorumm dönüş yaparmısnız lütfen .

  Reply
 6. Kudret gunes

  Gaziantep te yaşiyorum banada acıl iş lazım ben bunu kolayca yapabilirim inşallah bana dönersiniz

  Reply
 7. nermin yılmaz

  18 yıllık terziyim , evimde terzi odam var , her türlü terzi işinin üstesinden gelirim haberlerinizi bekliyorum iyi günler , ümraniye – çakmak

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir