Evde ahşap boyama işi

      Evde ahşap boyama işi için 9 yorum

Günümüzde artık birçok kadın sabahları işe gitmektense evde iş yaparak para kazanmanın yollarını aramaktadır. Bunun için evde para kazanmanın yollarından biri de ahşap boyama işidir. Biraz zahmetli olsa da oldukça zevkli bir iş olan ahşap boyamada kendi tasarımlarınızı konuşturabileceksiniz. Hem aile bütçenize iyi bir gelir sağlayacağınız hem de gün içerisindeki boş vakitlerinizi oldukça zevkli bir şekilde değerlendirebileceğiniz evde ahşap boyama işi yapma için herhangi bir tecrübe ve bilgi de gerekmemektedir.

Peki, nasıl yapılır?

Bu işi yapmak isteyen birçok kadının aklında yer alan evde ahşap boyama işi nasıl yapılır? sorusunun cevabı ise oldukça basittir. Başvuru yapacağınız firmalar tarafından size sağlanacak olan ahşap tepsi, ahşap kutu ve bunun gibi birçok ahşap eşyalarda farklı boyamalar ile yaratacağınız tasarımları tekrar firmalara teslim edeceksiniz. Bu teslim için ise firmaların size vermiş olduğu süreye dikkat etmelisiniz. Bu şekilde evde kendi işinizi yapabilir ve evde çalışmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Zevkli ve rahat bir iş

Evinizde hem kendi başınıza hem de arkadaş grubunuz ile rahatlıkla yapabileceğiniz İstanbul evde ahşap boyama işi için siz de firmalara başvuru yapabilirsiniz. Başvurularınızda adınız, soyadınız, iletişim adresiniz ve telefon numaranız yer almalıdır. Ahşaplarda gerçekleştireceğiniz farklı desen ve renklendirmeler ile oldukça zevkli ve eğlenceli olan bu iş sayesinde evinize de ek gelir sağlayabileceksiniz.

9 comments on “Evde ahşap boyama işi

 1. Özlem Bora

  Merhaba, evden çalışabileceğim bir iş seçerken keyif almak isterim.Boyama işi benim için oldukça rahatlatıcı ve severek yapabileceğim bir iş.Cevabınızı sabırsızlıkla bekliyor olacağım.

  Reply
 2. Derya

  Ben derya evden ahşap boyama yapıyorum. Ceşitli masa , sandalye modellerimde mevcut iş vermek isteyenler bana ulaşırsa sevinirim instagram adresim:@ahsapderya

  Reply
 3. İNCİ MURATOĞLU

  merhabalar, istanbul sancaktepe de ikamet etmekteyim ve bu işi severek keyifle yapacağıma inanıyorum ve tabiki çok çok ihtiyacım olduğu için başvuruyorum, geri dönüşünüzü sabırsızlıkla bekliyorum ilginiz için şimdiden teşekkürler.

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir