Cuma Mesajları

      Cuma Mesajları için 10 yorum

Siz Cuma mesajları ararken haber siteleri sizin üzerinizden milyonlarca lira para kazanıyor. Cuma mesajları yazarak para kazanmak ister misiniz!.. İslam aleminin mübarek günü olan cuma için yazılacak güzel temenni içeren… Ek iş detayları için tıklayınız »

Bu işi paylaşın

Fotoğraf Çekerek Para Kazanmak

      Fotoğraf Çekerek Para Kazanmak için 11 yorum

Fotoğraf çekerek para kazanmak isteyen ve hobisinden para kazananlar arasına sizde katılabilirsiniz. Bu konuda yapmanız gereken tek şey gezerken fotoğraf çekmek. İnternet’ten para kazanmanın yollarını aradığınız ama aynı zamanda yorulmak… Ek iş detayları için tıklayınız »

Bu işi paylaşın

İstiridye mantarı ek gelir

      İstiridye mantarı ek gelir için 2 yorum

İstiridye mantarı ek gelir kapısı oldu; Samsun’un Terme ilçesinde ek iş olarak istiridye mantarı üreten çiftçi Kemal Bülent Özdemir, ürünlerini başka illere ihraç ediyor. İstiridye Mantarı Tesisini ziyaret eden Başkan… Ek iş detayları için tıklayınız »

Bu işi paylaşın

Evde Makale Yazarak Kazan

      Evde Makale Yazarak Kazan için 26 yorum

Makale yazarak kazan alanı günümüzün popüler işleri arasındadır. Ek iş olarak yapılabilecek en iyi getirisi olan bir iş türüdür. Bol bol kitap, dergi, gazete gibi kelime haznenizi ve genel kültürünüzü… Ek iş detayları için tıklayınız »

Bu işi paylaşın

Evde İplik Temizleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Evde iplik temizleme işi nasıl yapılır? Firmaların sizlere göndereceği malzemeleri istenilen şekilde hazırlamanız gerekecektir. Bırakılan tekstil ürünlerinin üzerinde kalın iplik kalıntılarını temizlemek gerekiyor. Bu bir iç çamaşırı olabilir, bir kıyafet… Ek iş detayları için tıklayınız »

Bu işi paylaşın

Evlere Temizlik İşi Veren Firmalar 2017

Para kazanmanın ve iş bulmanın giderek daha da zorlaştırıyor günümüzde bayanlar tarafından en çok rağbet edilen işlerden biri evde temizlik işidir. Evden temizlik işi ek iş olarak oldukça makul bir… Ek iş detayları için tıklayınız »

Bu işi paylaşın

Evde Pul Boncuk Paketleme İşi 2017

      Evde Pul Boncuk Paketleme İşi 2017 için 15 yorum

Evde çalışarak çok önemli miktarda paralar kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Evde sadece belirli saatlerde ve kendinize göre ayarladığınız zamanlarda çalışarak para kazanabilir ve kendinize ek gelir oluşturabilirsiniz. Bu işleri nereden bulabilirim?… Ek iş detayları için tıklayınız »

Bu işi paylaşın

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi

      Evde Plastik Bardak Paketleme İşi için 28 yorum

Kolay yoldan para kazanmak herkesin hayalinde olup kimseye hesap vermeden istediğiniz saatte çalışmak ideal bir çalışma şeklidir. Bu sayede hem çalışma performansınız artar hem de özgür olarak çalıştığınız için daha… Ek iş detayları için tıklayınız »

Bu işi paylaşın

Evde Oyuncak Montajı İşi

      Evde Oyuncak Montajı İşi için 6 yorum

Eğer sizler de oyuncak montajı işini evlerinizde ek olarak bir gelir elde etmek istiyorsanız bunun için tercih edeceğiniz pek çok alternatifin olduğunu bilmelisiniz. Bunlardan bir tanesi son zamanlarda fazlası ile rağbet gören… Ek iş detayları için tıklayınız »

Bu işi paylaşın