Denizbank Personel Alımı İlanı Eylül Ayı

      Yorum yok Denizbank Personel Alımı İlanı Eylül Ayı

Denizbank yeni çalışma arkadaşlarını arıyor. Başarılı bir gelecek, güvenli ve uzun yıllar sürecek bir kariyer planlaması yapan herkesi başvuruya bekliyoruz.

Birçok  Alanında faaliyet gösteren firmamız, 20 yıldır sektörün öncü yenilikçi firmaları arasında bulunmaktadır. Siz de firmamızın bir ferdi olarak uzun yıllar çalışmak, sektöre yön veren firmamızın bir parçası  olmak isterseniz hemen başvuru da bulunabilirsiniz.

Kendine güvenen, yeteneklerini ön plana çıkarabilen, başarı ve kazanmaya odaklı bir yapınız varsa Denizbank sizi bekliyor demektir.

Nitelikler;

Firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere açılmış iş ilanı ile başvuracakların bir takım niteliklere sahip olmasını bekliyoruz.

  • Tercihen üniversitelerin Ziraat ve Tarım bölümleri başta olmak üzere; İktisat, İşletme, İstatistik, Endüstri Mühendisliği, Ekonometri bölümlerinden mezun
  • 1987 ve sonrası doğumlu,
  • Takım çalışmasına yatkın,
  • İnsan İlişkilerinde başarılı,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
  • MS Office uygulamalarına hakim

Tanım

Firmamız uzun yıllardır Türkiye’de sektöre yön veren kuruluşların başında gelmektedir. İnsanların en güzel hizmeti alabilmesi amacıyla yeniden yapılandığımız iskurpersonel.com İŞ İLANI başvurusu kendi veri tabanımızda kayıtlı olup, uygun pozisyonda olanlar değerlendirme ile istihdam edilmektedir. Başvuru yaparken görev almak istediğiniz il veya alan hakkında ekstra bilgilendirmeler alabilirsiniz. Başvuru sonrası bizlere ulaşarak başvuru takibini gerçekleştirebileceksiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir