Cuma Mesajları

      Cuma Mesajları için 2 yorum

Siz Cuma mesajları ararken haber siteleri sizin üzerinizden milyonlarca lira para kazanıyor. Cuma mesajları yazarak para kazanmak ister misiniz!.. İslam aleminin mübarek günü olan cuma için yazılacak güzel temenni içeren mesajlar yazarak sizde kazanabilirsiniz.

İçinizde iman gücü dilinizde İslam kelamları varsa sizde güzel mesajlar yazarak aile bütçenize ek gelir kapısı kazanabilirsiniz. Yeni bir iş fikirleri arasında olan bu iş sayesinde size ek iş yapabilirsiniz.

Cuma Mesajları Nedir?

İslam aleminin en güzel günlerinden olan cuma günü toplumsal olarak aile büyükleri öncelikli olarak, dostlar arkadaşlıklar ve bir çok iyi niyet bağlarını güçlendiren iyi temenni ve dua niteliğinde mesajlardır.

Cuma Mesajı Yazarak Nasıl Kazanırsınız?

Bir nevi şairlik, ozanlık ruhuna sahip bir meslek dalı gibi düşünebilirsiniz. Size her yazdığınız benzersiz mesaj için belirlenen ücret ödenecektir.

Yazdığınız mesajlar insanların kullanımı için ücretsiz olarak yayınlayan yayın kuruluşu tarafından kullanılacaktır.

Size yazdığınız mesajlar için ücret ödenir. Bir nevi mani yazarlığı işi gibi düşünebilirsiniz ama bu iş için İslami bilginizin ve temenni dileklerinizin ve niyetlerinizin birer ozan niteliği taşıması ve İslam aile toplum kültürü bilincinde olmanız gerekmektedir.

Örnek Vermek Gerekirsek :
Ellerin duaya uzandığı, Sinelerin dostlara açıldığı,
gözlerin masumiyet aradığı bu mübarek Cuma gününde tüm dualarınız kabul olması dileğiyle
Hayırlı Cumalar

Sizde Cuma Mesajları 2018 yılı için yazarak kazanmak isterseniz sitemize bu yazı altına cevap yazabilirsiniz.

 

 

Bu işi paylaşın

2 comments on “Cuma Mesajları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir